Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği Bölümü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Duyurular
02.11.2017
..........................................................
2017-2018 Sınıf Öğretmenliği Vize Sınav Programı
25.09.2017
..........................................................
2017-2018 Sınıf Öğretmenliği Ders Programı
05.05.2017
..........................................................
​2016-2017 Final Programı
27.03.2017
..........................................................
Sınıf Öğretmenliği Sınıf Listeleri
21.03.2017
..........................................................
Sınıf Öğretmenliği Güncel Vize Programı
31.01.2017
..........................................................
2. Ve 3. Sınıflarda Gruplara Ayrılan Dersler
31.01.2017
..........................................................
2016-2017 Bahar Dönemi Ders Programı
09.10.2016
..........................................................
Ders Programı
29.09.2016
..........................................................
Öğrenci Kimlik Kartları
28.09.2016
..........................................................
Lisans Ders Programı
27.09.2016
..........................................................
Hku Oryantasyon Programı- 1. Sınıf Öğrencilerinin Ve Yatay Geçiş İle Gelen Öğrencilerin Dikkatine!
20.07.2016
..........................................................
V. Üstün Yetenekliler Eğitimi Kongresi
20.07.2016
..........................................................
Kamuoyuna Duyuru
12.11.2015
..........................................................
Snf 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine
10.11.2015
..........................................................
Eğitim Fakültesi Lisans Ders Programı
1 2
2017-2018 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI

2017-2018 SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VİZE SINAV PROGRAMI

2017-11-02 02 Kasım 2017
 
 
 
EĞİTİM FAKÜLTESİ
TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANABİLİM DALI
2017–2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ARA SINAVLARI
GÜNLER SAAT 1.SINIFLAR 2. SINIFLAR 3. SINIFLAR 4. SINIFLAR
 
13.11 2017
PAZARTESİ
09.00-10.00     SNF 301
FEN ÖĞRETİMİ
YRD. DOÇ.DR.GÜLFEM MUŞLU KAYGISIZ
HUK Z2 ve HUK B3
 
10.00-11.00        
11.00-12.00 SNF111 EĞİTİM BİL. GİRİŞ YRD.DOÇ.DR. BURCU GÜRKAN AUDİO 111      
12.00-13.00     SNF305 HAYAT BİLGİSİ  PROF. DR. AKİF AKKUŞ HUKB3  
13.00-14.00   SNF205 MÜZİK ÖĞR. GÖR. HASAN AÇILMIŞ AMFİ2/1    
14.00-15.00 SNF101 TEMEL MATEMATİK YRD. DOÇ. DR. NURİ CAN AKSOY FEAS 002      
15.00-16.00        
16.00-17.00   SNF215 EĞTİİM SOSYOLOJİSİ YRD. DOÇ. DR. ŞERMİN METİN AUDİ 111    
 
14.11.2016
SALI
09.00-10.00 SNF105 UYGARLIK TARİHİ PROF. DR. AKİF AKKUŞ  AUDİ 111      
10.00-11.00     SNF343 ETKİLİ ÇALIŞMA VE DÜŞÜNME BECERİLERİ YRD.DOÇ. DR. ZEHRA KILIÇ ÖZMEN HUKZ2  
11.00-12.00   SNF203 FİZİK PROF. DR. İLHAMİ YEĞİNGİL FEAS 002     
12.00-13.00     SNF309 SINIF YÖNETİMİ YRD. DOÇ. DR. ZEHRA KILIÇ ÖZMEN AMFİ 2/1/ AUDI 112  
13.00-14.00       SNF411 REHBERLİK VE PSİK. DAN. YRD.DOÇ. DR. İ. ETHEM ÖZDEMİR AMFİ2/1
14.00-15.00        
15.00-16.00   SNF201  TÜRK DİLİ I: SES VE YAPI BİLGİSİ ÖĞR. GÖR SAKİNE HAKKOYMAZ  AUDİ 112 - AUDI 113     
16.00-17.00       SNF443 ÇOCUKLUK DÖN. UYUM PROBLEMLERİ ÖĞR. GÖR M. BATUHAN KURTOĞLU SFL 207/ 208
 
15.11.2016
ÇARŞAMBA
09.00-10.00       SNF407 ETKİLİ İLETİŞİM  ARŞ.GÖR.ÖZGÜR OSMAN DEMİR FEAS002
10.00-11.00   SNF213 ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ YRD. DOÇ. DR. BURCU GÜRKAN AUDI 111    
11.00-12.00       SNF403 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETİMİ YRD. DOÇ. DR. ZEHRA KILIÇ ÖZMEN FEAS 002
12.00-13.00     SNF303 İLK OKUMA VE YAZMA DOÇ .DR. MUSTAFA YILDIZ HUKZ2 VE AMFİ2/1  
13.00-14.00 SNF107 GENEL COĞRAFYA PROF. DR. AKİF AKKUŞ AUDIO 111      
14.00-15.00   SNF211 TÜRK EĞİTİM TARİHİ PROF. DR. AKİF AKKUŞ HUKZ2    
15.00-16.00 SNF 103 GENEL BİYOLOJİ YRD. DOÇ. DR. GÜLFEM MUŞLU KAYGISIZ AUDI 111/AUDI 113      
16.00-17.00       SNF401 GÖRSEL SANAT ÖĞRETİMİ ÖĞR. GÖR. NEŞE UYGUN FEAS002
17.00-18.00        
 
16.11.2016
PERŞEMBE
09.00-10.00 SNF109 BİLGİSAYAR IIBF LAB      
10.00-11.00     SNF313 CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI ÖĞR. GÖR. SAKİNE HAKKOYMAZ                        HUKB3 / AMFİ 2/1  
11.00-12.00       SNF413 ÖZEL EĞİTİM YRD. DOÇ. DR. NİLAY KAYHAN HUKZ2
12.00-13.00        
13.00-14.00   SNF217 GÜZEL YAZI TEKNİKLERİ ÖĞR. GÖR. NEŞE UYGUN AUDI 111    
14.00-15.00     SNF307  MAT. ÖĞRETİMİ YRD. DOÇ. DR. NURİ CAN AKSOY AMFİ 2/1  
15.00-16.00       SNF405  TRAFİK VE İLKYARDIM DR. M. SAİT DAĞ                        HUKZ2
16.00-17.00        
 
17.11.2016
CUMA
09.00-10.00   SNF207 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR KÜLTÜRÜ ÖĞR. GÖR. FIRAT AKCAN  FEAS002    
10.00-11.00        
11.00-12.00        
12.00-13.00        
13.30-14.30
ING 101 SNF İNGİLİZCE I  FEAS 002
     
14.30-15.30     SNF351 İLKOKULDA KODLAMA VE ROBOTİK ÖĞR. GÖR. ÖZLEM ÜZÜMCÜ SFL108  
15.30-16.30     SNF 311 ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YRD. DOÇ. DR. ERSOY KARABAY HUKB3 / AUDI 112  
16.00-17.00        
 
NOT .AİİT 101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI VE TUR101 TÜRK DİLİUZAKTAN EĞİTİM DERSLERİNİN ARA SINAVLARI 
13 KASIM-17 KASIM 2017  TARİHLERİ ARASINDA (ONLİNE) GERÇEKLEŞTRİLECEKTİR.
TEMEL EĞİTİM BÖLÜM BAŞKANI                                                                                                                                         EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI
     PROF. DR. AKİF AKKUŞ                                                                                                                                               PROF. DR. ŞENER BÜYÜKÖZTÜRK